Risus Industry Makina
menu
  • English
Hakkımızda

Hakkımızda

Panjur, Seksiyonel Kapı, Pvc ve Alüminyum Pencere Profilleri için Makineler.

Risus Industry Makina, 1989 yılından itibaren panjur, seksiyonel kapı, pvc ve alüminyum pencere profilleri üretiminde ihtiyaç duyulan makinelerin imalatında faaliyet göstermektedir. Bugün ürün gamında 40’ı aşkın ürün çeşidi bulunan firmamız üretimini, 3000 m² kapalı alanda ileri teknoloji teçhizatlarla ve uzman kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Risus Industry Makina, sektörüne pek çok yeni ve yaratıcı ürünler sunmuş ve halen araştırmaya ve sunmaya devam etmektedir. Üretiminin her aşamasında dünya standartlarına ulaşan firmamız, modern teknolojinin sağladığı tüm olanaklardan faydalanmakta ve üretiminde dünyada lider konumda olan firmaların ürünlerini kullanmaktadır.

Risus Industry Makina, müşterilerine vermiş olduğu ömür boyu servis olanağı ile kendini farklı bir noktada konumlandırmayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.
Amacımız;
Dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmeleri ürünlerinde uygulayarak, kaliteli ürün, uygun fiyat, zamanında teslim ve satış sonrası iyi servis hizmeti anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve dünyada aranılan firmalar arasına girebilmektir.
Vizyonumuz;
En iyi kalite, zamanında sevkiyat ve her daim gelişen teknoloji ile çalışan bir dünya markası haline gelmektir. Hizmette; kalite, doğruluk ve istikrar sağlamaktır.
Misyonumuz;
Müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, kapı-pencere sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı gelişmeyi sürdüren lider bir firma olmak. Sürekli iyileştirmeyi ve en iyi kaliteyi sağlayarak dünyadaki ve Türkiye’deki hedef pazarlarda rekabet edebilir ürün ve hizmet sunmaktır.

Risus Industry Makina'nın neden farklı olduğunu görün.

Satış ile konuşun