Hakkımızda

Hakkımızda
Risus Makine, 1989 yılından itibaren Pvc & Alüminyum. Kapı-Pencere üretiminde ihtiyaç duyulan makinelerin imalatında faaliyet göstermektedir. Bugün ürün gamında 40’ı aşkın ürün çeşidi bulunan firmamız üretimini, 3000 m² kapalı alanda ileri teknoloji teçhizatlarla ve uzman kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Risus Makine, sektörüne pek çok yeni ve yaratıcı ürünler sunmuş ve halen araştırmaya ve sunmaya devam etmektedir. Üretiminin her aşamasında dünya standartlarına ulaşan firmamız, modern teknolojinin sağladığı tüm olanaklardan faydalanmakta ve üretiminde dünyada lider konumda olan firmaların ürünlerini kullanmaktadır.

Risus, müşterilerine vermiş olduğu ömür boyu servis olanağı ile kendini farklı bir noktada konumlandırmayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Amacımız;

Dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmeleri ürünlerinde uygulayarak, kaliteli ürün, uygun fiyat, zamanında teslim ve satış sonrası iyi servis hizmeti anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve dünyada aranılan firmalar arasına girebilmektir.